Velikonoce s KONÍČKEM - 4. 4. 2012

05.04.2012 11:17

VELIKONOCE S KONÍČKEM - 4. 4. 2012

 

Ve středu 4. 4. 2012 proběhla na statku ve Skřidlech u Velešína akce Velikonoce s Koníčkem 2012, jejímž cílem bylo ukázat něco z naší činnosti a zároveň všechny přítomné pobavit. Účastníky akce byli především uživatelé našich služeb a široká veřejnost. Pro ty nejmenší byla v dopoledních hodinách připravena celá řada zajímavých her a kromě nich již samotný statek se svými zvířátky vyzýval k prozkoumání. A tak především naše malá zvířátka (králíčci, kočičky, slepičky a kozičky) byla neustále ve středu pozornosti. Kdo měl z účastníků zájem, mohl se nechat povozit na našich konících a pokochat se krásným okolím z koňského hřbetu.

V odpoledních hodinách pak účastníky bavilo BEZVADYVADLO svými ukázkami z nově připravovaného muzikálu, za něž sklidilo nadšený aplaus. Ale to se již na druhé straně dvorku chystala malá módní přehlídka paní Oksany Kubíčkové a vystoupení nadějné mažoretky. Závěr pak již tradičně patřil našemu hudebnímu tělesu KONICEK BAND , který je jednou z aktivit naší sociálně aktivizační služby.

K příjemně strávenému dni nemalou měrou přispělo i slunečné počasí a sponzory podpořené občerstvení pro účastníky. Z darovaných surovin jsme upekli velikonoční nádivku, po které se jen zaprášilo a kdo chtěl, mohl si na ohýnku opéci buřtíky. Zkrátka ten den se nám líbil a doufáme, že se líbil i těm, kteří se k nám na naše pracoviště zooterapie, přijeli podívat.

 

 

 

MOC DĚKUJEME SPONZORŮM OBČERSTVENÍ !!!

 

Foitl řeznictví a uzenářství, v.o.s. (Velešín)

Řeznictví Dědouch, s.r.o. (České Budějovice )

Pivovar Eggenberg (Český Krumlov)

Michal Martínek (Pekárna Římov)

Jaroslav Kubelka (Chutnekoreni.cz - České Budějovice)

 

 

Michal Martínek - Pekárna Římov

 

Vyhledávání